خودروهای شرکت را ردیابی کنید

خودروهای شرکت را ردیابی کنید
مرتضی اسکندری
تاریخ انتشار: 1400/07/14 13:02

خودروهای شرکت را ردیابی کنید

مدیران ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای در بسیاری از موارد دغدغه‌هایی برای ماشین‌ها و اجناس حمل شده توسط رانندگان خود دارند. اطلاع از محل دقیق حرکت خودرو و همچنین اطمینان از سلامتی بار در هر لحظه از سفر می‌تواند نقش زیادی را در کم کردن این دغدغه‌ها ایفا کند. هر اتفاق پیش‌بینی‌نشده‌ای می‌تواند لطمات جبران‌ناپذیری بر سرمایه و وقت شما بگذارد پس پیشگیری از آنها می‌تواند بسیار مفید باشد.

در دنیای امروز که همه چیز بر اساس پیشرفت فناوری استوار است ورود سیستم‌های مدیریت حمل‌ونقل جاده‌ای توانسته بخش مهمی از این مشکلات را کم کند.


ردیابی خودرو چیست

همان‌طور که از نام آن آشکار است، سیستم‌های ردیابی خودرو به شما امکان می‌دهد خودروها را به‌آسانی و در هر زمانی ردیابی کنید. سایر عملکردها شامل تجزیه‌وتحلیل رفتار راننده، یادآوری تعمیر و نگهداری خودرو و سابقه سفر، همراه با تسهیل مدیریت و اعزام سوخت است.

این سیستم اعلان‌ها و هشدارها را برای جلوگیری از سرقت ارسال می‌کند و همچنین گزارش‌هایی با تجزیه‌وتحلیل دقیق ارائه می‌دهد. بسته به راه‌حل مدیریت ناوگان، چندین عملکرد دیگر نیز ممکن است.

مزیت‌های استفاده از سیستم حمل‌ونقل جاده‌ای

ایمنی

ایمنی رانندگان بدون شک اولویت اصلی سازمان‌های حمل‌ونقل جاده‌ای است. این امر داشتن وسایل نقلیه سالم شما را تضمین می‌کند، همچنین نظارت بر رفتار رانندگان و اطمینان از رعایت شیوه‌های رانندگی ایمن از مزیت‌های این سیستم‌ها به شمار می‌رود.

اکثر ردیاب‌های GPS دارای شتاب‌سنج داخلی نیز هستند و می‌توانند رانندگان و مدیران را از الگوهای رفتارهای نامناسب رانندگی مانند ترمز شدید، شتاب زیاد، پیچ‌های تند و سرعت زیاد آگاه کنند.